Şirketlerin yerel ve uluslararası piyasalarda edinmek istedikleri tüm bilgileri, uzman kadromuz ile yanıtlıyoruz. Yatırım yapacağınız ülke ile ilgili Mali Yükümlülük (Vergi Yükümlülüğü) raporlarını büyük bir titizlik ile hazırlayan GRS uzman kadrosu, bu konuda ilgili ülkedeki mevcut ofisi veya iş ortakları ile müşterilerine en hızlı ve en doğru bilgiyi sunmaktadır.

Ayrıca, sürekli değişen Vergi Mevzuatı ile ilgili olarak, müşterilerine en hızlı bilgi veren ve sürekli danışmanlık hizmetleri de sunan GRS vergi kadrosu, müşterilerine sunmakta olduğu “Üye Portal Hizmeti”üzerinden de gelen tüm sorulara ve yasal değişikliklere ait düzenlemeleri müşterileri ile anında paylaşmaktadır.

GRS olarak size nasıl yardım edebiliriz?

GRS Vergi ekibi olarak, Şirketinizin sürekli değişsen Vergi Yasaları karşısındaki sorumluluklarının, var olan Yasalar uyarınca yerinize getirmek zorunda olduğunuz Vergi ödevinizin neler olduğu-nasıl hesaplandığı ve hangi Yasal düzenleme ile ilişikli olduğu konularında sizlere en doğru ve en hızlı hizmeti sunmaktayız.

  • Vergi Yasalarındaki değişiklikler hakkında düzenli bilgi paylaşımı,
  • Vergi Yasaları ile ilgili sorularınıza en güvenilir ve en hızlı yanıt,
  • Vergi maliyeti hesaplama ve çözümleri,
  • Vergi uyuşmasızlıklarında danışmanlık,
  • Şirket vergi raporunuzun hazırlanması,