Birleşme ve satın alma işlemlerinin şirketinize kattığı değeri nasıl ölçer ve korursunuz? Her tür birleşme, satın alma, veya satış işlemi kendisine özgü riskleri ve fırsatları içinde barındırır.

İşlemler süresince her adımda karşılaşılacak zorlukları aşmak için teknik bilgi ve tecrübe gerekmektedir. Sahip olduğumuz teknik bilgi ve tecrübelerimizle size her aşamada destek sağlamaya ve işleminizin başarıyla tamamlanmasına yardımcı olmaya hazırız.

Birleşme ve satın alma işlemlerinizde verdiğimiz destek sadece işleme hazırlanma ve işlemin gerçekleştirilmesi aşamalarında kalmamakta, işlem sonrası entegrasyon aşamalarında da danışmanlık hizmetlerimizle şirketinizi desteklemeye devam etmekteyiz.

GRS olarak size nasıl yardım edebiliriz?

GRS olarak, Şirketlerin / Şahısların yapacağı yeni yatırımlar kapsamında satın alacakları her türlü Şirket veya Varlık ile ilgili Hukuksal ve Finansal durumlarının, ilgili ülkedeki Yasal Mevzuatlara uyarınca ve bölgesel / sektörsel risklerinin de incelenerek hazırlanan raporlar ile Yatırımcılarımıza en doğru ve hızlı bilgiyi vermekteyiz.