Yurt dışında yatırım yapıp sermayesini katlayarak kazanca çevirmek isteyen yabancı yatırımcılar için vergi cenneti olarak da bilinen Dubai’de İş Kurmak sizlere birçok vergi avantajlarından yararlanabilmeniz ve bunun yanında elde edeceğiniz karın serbest transferini sağlayabilmeniz için olanak sunar.

Gelişmiş telekomünikasyon ağı, yaklaşık 1,2 milyar tüketiciye ulaşmanızı sağlayan coğrafik pozisyonu ve şirket işlemleri kapsamında bulunan kolaylıklar gibi özellikleri ile Dubai, doğru uzmanlar aracılığıyla yönlendirilmeniz halinde yatırım için çok karlı bir ülke olabilir.   

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Arap bürokrasine takılıp yanlış yönlendirmeler sonucu büyük zaman ve para kaybına yol açmamak için Şirket Kuruluş işlemlerinizde Saydam&Co ailesi olarak size yardımcı olabiliriz.  Şirket kuruluş ve yürütme aşamasında her türlü hizmeti alabileceğinizden dolayı kafanızda hiçbir soru işareti kalmadan Dubai’de ticari faaliyet sürdürmeniz aracılığımızla çok daha kolay olabilir.

Saydam Dubai ekibi, şirketinizi kurmadan önce detaylı market araştırması yaparak fizibilite raporu hazırlamasından, şirket kurulduktan sonra ürünlerinizin tanıtımı için danışmanlık hizmetine, ve mali işlerinizin yönetimini yasal prosedürler çerçevesinde yürütmenizi sağlayacak kapsamlı bir hizmet paketi sunmaktadır.

Bunların yanında maliyeti uygun ofis alanı bulmak zor olmasına rağmen sizlere özel çözümler sunarak doğru alanda, uygun fiyatlarda iş yeri bulmanız için yardımcı olabiliriz. Talep etmeniz durumunda Dubai’yi sadece 1 günde ziyaret ederek şirket kurmanızı sağlayabiliriz.