CYPRUS PRIMARY ACADEMY

GRS bünyesinde bulunan CPA (CyprusPrimary Academy) olarak vermekte olduğumuz Eğitimler “Bireysel” ve “Kurumsal” olarak sınıflandırılmaktadır. Cyprus Academy’nin vermiş olduğu birçok farklı alandaki eğitim programlarının temel amacı; Reel Sektörün talep etmiş olduğu doğru, kaliteli, güncel, yenilenebilir, hedef odaklı sektörsel Bilgi ve Eğitimleri bireylere ve kurumlara aktarabilmektir. 

Bünyesinde uluslararası geçerliliği olan birçok Sertifika Program Eğitimi sunmakta olan Academy, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde eğitim hayatını sürdürmekte olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı öğrencilerimize yönelik için de Mesleki Sertifika Kursları ve T.C Mali Müşavirlik Eğitimleri vermektedir.

Hızla Globalleşen Dünyamızda Bilgiye Ulaşım, mevcut teknolojik araçlar ile anlık bir olgu haline dönüşmüştür. Bireylerin ve Kurumların ihtiyaç duydukları bilgilere ulaşması her ne kadar kolaylaşmış olsa da, elde edilen bilgilerin doğruluğu, uygulanabilirliği, geliştirilebilmesi ve yorumlanabilmesi adına belirli bir tecrübe ve bilgi ihtiyacına gerek duyulmaktadır.

Birey gelişimine odaklı eğitim politikamız, Kurumlarda farkı yaratanın insan olduğu bilinci ile farklı birçok eğitimler vermektedir. Eğitim programları sonrasında katılımcılara dönemsel staj olanağı sağlamaktadır.

Academy’nin verdiği Kurumsal Hizmetler kapsamında Şirketlerin ihtiyaç duyduğu başta “Finans ve Muhasebe” alanlarında “İnsan Kaynakları” hizmetleri vermektedir. Birçok eğitim kurumundan farklı olarak Mesleki Uzmanlaşmayı, Sektörel Eğitim ile birleştiren Cyprus Primary Academy’nin en büyük inancı “Bireysel ve Kurumsal Eğitim Hizmetleri ile Reel Sektördeki Farklılığı Yaratmaktır”.

Cyprus Academy Birey ve Kurumlara yönelik olarak sürekli Eğitim, Danışmanlık ve Araştırma faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Cyprus Academy’nin “Bireysel Eğitim Programları” kapsamında;

  • Üniversite, Yüksek Okul, Mesleki Okul Mezunu olan veya halen eğitime devam eden,
  • Özel Sektörde Direktör, Yönetici, Eleman veya her türlü kademede çalışan personele Yönelik olarak; birçok farklı alanda Sektörel ve Genel Eğitim “Bireysel Eğitim Programları” düzenlemektedir.
 

Cyprus Academy’nin “Kurumsal Eğitim Programları” kapsamında;

Bilgi, birikim ve deneyimin bilinci ile oluşturulan uzman kadrosu tarafından yüksek kalitede sürdürülebilir, uygulanabilir ve rekabet edilebilir farklar yaratan bilgiler ışığında Şirketlerin Kurumsallaşmasına büyük katkılarda bulunan Eğitim Programları düzenlemektir. Cyprus Academy’nin düzenlemiş olduğu eğitim programlarında, işbirliği yaptığı kurum ve kuruluşların organik yapılarına, kurum kültürlerine ve işleyiş sistemlerine uyumlu, sonuca odaklı araştırma, eğitim programlarının gerçekleştirilmesi ve hem bireysel hem de kurumsal katma değer yaratması en büyük başarısı olarak takdir toplamaktadır. Cyprus Academy Kurumların talepleri doğrultusunda seçkin ve deneyimli öğretim üyeleri ile kurumların eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesinde de danışmanlık hizmeti verip, eğitim programlarını hem Cyprus Academy, hem de kurumların kendi tesislerinde düzenlenmektedir., Daha Detaylı Bilgi İçin….  www.cypacademy.com‘a tıklayınız…