tarihçe

History

Şirket kurucu ortaklarımızdan Göksel R. Saydam 1943 yılında Larnaka’da doğdu. 1962 yılında Amerikan Akademisi’nin “Commercial Department” bölümünden “Honours” derecesi ile mezun olduktan sonra çeşitli uluslararası meslek kuruluşlarının muhasebe sınavlarını tamamlayarak 1963 yılında Kıbrıs Cumhuriyeti Vergi Dairesinde göreve başladı.

vizyon

Vision

Uzmanlık alanlarımızda, uluslar kalite standartlarında müşteri memnuniyeti odaklı en kaliteli hizmeti vermek; saygın, güvenilir ve tercih edilen bir marka olma hedefinde kurumsal bir çatı altında kendisini sürekli yenileyen ve yetiştiren, ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşıyarak sektöründe lider ve öncü bir şirket olmak.

misyon

Mission

G.Saydam & Co, müşterilerinin başarı beklentilerine yönelik ortaklaşa hareket etme kabiliyetine sahip hedef odaklı profesyonel çözümler geliştiren, yüksek faydayı sağlamak amacıyla uluslararası iş ortaklıkları gerçekleştiren ve müşterilerinin örgütsel yapılanmalarında tüm birimleri ile yakın işbirliği oluşturarak çözüme yönelik bütünsel yaklaşımlar ortaya koyan, rekabetçi ve üstünlük yaratacak çözümler geliştirerek değer maksimizasyonunu hedef alan stratejiler üretmeyi amaç edinmiştir.

Güncel Duyurular

No posts found

Müşteri ve İş Ortaklarımız

Kanerler logo
tt logo
kıbrıs üniversitesi logo
hacıali logo
nuhun gemisi logo
taş yapı logo
Anadolu Sigorta logo
Anadolu-Hayat-Emeklilik logo
yurtiçi kargo logo
EKSEN logo
golden tulip logo
k.t.petrolleri logo